Yhteystiedot

Joensuun Setlementti ei vastaa Penttilänrannan monisukupolvikorttelin asuntojen vuokrauksesta. Korttelin kiinteistöt omistavat Setlementtiasunnot Oy ja Joensuun Kodit Oy. Asukkaaksi hakeudutaan Setlementtiasuntojen nettisivujen kautta tästä.

 

Henna Karhapää
Toiminnanjohtaja

henna.karhapaa@setlementtijoensuu.fi
045 148 3887

Tavoitettavissa pääsääntöisesti ma-to


 

Iida Kärkkäinen
Kehittäjä
Tyttötyö

iida.karkkainen@setlementtijoensuu.fi
045 163 3380

Miiro Sivonen
Kehittäjä
Poikatyö & Isosisarustoiminta

miiro.sivonen@setlementtijoensuu.fi
040 763 5334


 

Annika Kurki

Koordinaattori
Nuorisotyö & Isosisarustoiminta

annika.kurki@setlementtijoensuu.fi
040 184 1021

Sara Lind
Projektikoordinaattori
Seniorityö

(poissa 15.1.2023 saakka)

sara.lind@setlementtijoensuu.fi
040 767 2088


Riitta Koivula
Projektityöntekijä

(seniorityön koordinaattorin sijainen 1.11.2022-15.1.2023)
Seniorityö

riitta.koivula@setlementtijoensuu.fi
040 767 2162

 Kati Lotvonen
Kolmiporras (Isosisarus- ja tukihenkilötoiminta)

Hanketyöntekijä
kati.lotvonen@setlementtijoensuu.fi
040 354 6086


Jonna Taalikka
Vapaaehtoistyön kehittäjä
Tyttötyöntekijä

jonna.taalikka@setlementtijoensuu.fi
0403557932

Jaana Lahtinen
Järjestöassistentti

jaana.lahtinen@setlementtijoensuu.fi
0405753745

Jaana Lahtinen

 


Joensuun Setlementin hallitus 2022

Puheenjohtaja:
Virve Mikkonen

virve.mikkonen@setlementtijoensuu.fi

Hallituksen muut jäsenet:
Minna Takkunen (varapuheenjohtaja), Mari Nupponen, Ismo Naski, Sami Tanskanen,  Anne Korppinen

Setlementin toimistotilat löydät osoitteesta Siltakatu 10 a 13